Intimate toys
Intimate Health
Lingerie
BDSM
SALE
0
Your Cart
Search Suggestions
Categories
Products
Filter Search
Reset

Mshop Hälsa För torra slemhinnor

23 products

Dry mucous membranes are more common than most people talk about, and they can make sex genuinely uncomfortable regardless of age or hormonal status. At Mshop, we've spent over 40 years helping people find products that actually work for this, from vaginal moisturizers and intimate gels to lubricants specifically formulated for sensitive tissue. The difference a good product makes is real. Our sexology-trained customer service team can help you figure out what fits your situation if you're not sure where to start, and with discreet delivery and a 30-day return policy, there's very little risk in trying something new.

All Filters & Sorting
Vagina
Penis
Body
Anal
Clitoris
G-Spot
Prostate
Balls
För torra slemhinnor Lubricate:IT Water Based
För torra slemhinnor Lubricate:IT Water Based
1405
Mshop Care
Lubricate:IT Water Based
Gentle lubricant that is vegan, paraben & glycerin free. Compatible with all sex toys and condoms.
50 ml
100 ml
200 ml
from
9 €
SALE
Prev. Price:
11.5 €
(-22%)
18 € / 100 ml
Vegan
För torra slemhinnor Drip Hydrating Lube
För torra slemhinnor Drip Hydrating Lube
23
Drip
Drip Hydrating Lube
"Give yourself the pleasure you deserve" - DRIP is created for your happiness and intimacy. Discreet, safe and ready to transform your well-being. Water-based lubricant with long-lasting glide.
15 €
SALE
Prev. Price:
19 €
(-21%)
15 € / 100 ml
Vegan
För torra slemhinnor Lubricate:IT Silicone Based
För torra slemhinnor Lubricate:IT Silicone Based
52
Mshop Care
Lubricate:IT Silicone Based
Luxurious vegan silicone-based lubricant. Free from parabens, preservatives and glycerin. Luxurious pump that makes it easy and convenient to use and apply.
13.5 €
SALE
Prev. Price:
22.5 €
(-40%)
13.5 € / 100 ml
Vegan
För torra slemhinnor Pjur Woman Bodyglide
För torra slemhinnor Pjur Woman Bodyglide
222
Pjur
Pjur Woman Bodyglide
Gentle and silicone-based lubricant that is adapted for sensitive mucous membranes.
30 ml
100 ml
250 ml
from
7.5 €
SALE
Prev. Price:
9 €
(-17%)
25 € / 100 ml
För torra slemhinnor Pjur Original Bodyglide
För torra slemhinnor Pjur Original Bodyglide
331
Pjur
Pjur Original Bodyglide
Silicone-based lubricant that has a light consistency and a very long-lasting glide.
30 ml
100 ml
250 ml
from
8 €
SALE
Prev. Price:
9 €
(-11%)
26.6 € / 100 ml
För torra slemhinnor Pjur Woman Nude
För torra slemhinnor Pjur Woman Nude
249
Pjur
Pjur Woman Nude
Gentle lubricant that is water-based and free of glycerin, parabens and preservatives.
30 ml
100 ml
200 ml
400 ml
from
9 €
30 € / 100 ml
För torra slemhinnor Ûberlube 55 ml
För torra slemhinnor Ûberlube 55 ml
28
Überlube
Ûberlube 55 ml
Luxurious silicone-based lubricant that provides a long-lasting glide and leaves the skin silky smooth
24 €
43.6 € / 100 ml
För torra slemhinnor Pjur Med Repair Glide
41
Pjur
Pjur Med Repair Glide
Moisturizing lubricant containing hyaluron. Very gentle and kind to the mucous membranes.
11.5 €
SALE
Prev. Price:
18 €
(-36%)
11.5 € / 100 ml
För torra slemhinnor RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
För torra slemhinnor RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Newcomer
RFSU
RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Deep, gentle hydration that soothes dryness and irritation fast. Restores healthy pH balance in a simple 7-day, hormone-free course.
17 €
För torra slemhinnor Ûberlube 112 ml
För torra slemhinnor Ûberlube 112 ml
Newcomer
3
Überlube
Ûberlube 112 ml
Silky, long-lasting glide that stays put in water—never sticky, always smooth. FDA-cleared, minimalist vegan formula in a glass pump for clean, precise dosing.
34 €
30.3 € / 100 ml
För torra slemhinnor Silicon Glide - 70 ml
För torra slemhinnor Silicon Glide - 70 ml
45
Viamax
Silicon Glide - 70 ml
Long-lasting silicone-based lubricant in a flexible pump bottle.
18 €
SALE
Prev. Price:
22.5 €
(-20%)
25.7 € / 100 ml
För torra slemhinnor Water Glide - 70 ml
För torra slemhinnor Water Glide - 70 ml
45
Viamax
Water Glide - 70 ml
Water-based lubricant developed for sensitive mucous membranes. Contains Aloe Vera and has an adjusted pH value.
13.5 €
19.3 € / 100 ml
För torra slemhinnor Drip Silicone-based Lube
För torra slemhinnor Drip Silicone-based Lube
5
Drip
Drip Silicone-based Lube
Silicone-based lubricant with extra long-lasting glide, water-resistant and leaves the skin silky smooth! 100% vegan and not tested on animals.
18 €
SALE
Prev. Price:
23 €
(-22%)
18 € / 100 ml
Vegan
För torra slemhinnor ViaMax Organic Glide 70 ml
För torra slemhinnor ViaMax Organic Glide 70 ml
6
Viamax
ViaMax Organic Glide 70 ml
Oil-based and organic lubricant with emollient and caring properties
13.5 €
SALE
Prev. Price:
18 €
(-25%)
19.3 € / 100 ml
För torra slemhinnor Mshop Care ECO Lube:It Waterbased 50ml
Mshop Care
Mshop Care ECO Lube:It Waterbased 50ml
Organic gentle lubricant that is vegan, paraben & glycerin free. Compatible with all sex toys and condoms.
9 €
18 € / 100 ml
För torra slemhinnor System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
För torra slemhinnor System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
System JO
System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
Fertility-friendly water-based lubricant for comfortable intimacy
22.5 €
18.7 € / 100 ml
För torra slemhinnor RFSU - Biotic Lube - 75 ml
För torra slemhinnor RFSU - Biotic Lube - 75 ml
RFSU
RFSU - Biotic Lube - 75 ml
Silky water-based lubricant with prebiotics for comfort and balance
11.5 €
15.3 € / 100 ml
För torra slemhinnor RFSU - Glow Lube - 75 ml
För torra slemhinnor RFSU - Glow Lube - 75 ml
RFSU
RFSU - Glow Lube - 75 ml
Long-lasting, silicone-smooth glide with shea butter and hyaluronic hydration. pH-balanced, fragrance-free, vegan, condom- and toy-friendly, rinses clean.
11.5 €
15.3 € / 100 ml
För torra slemhinnor System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
För torra slemhinnor System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
System JO
System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
Silky glide with aloe and hyaluronic acid. Gentle, hydrating, kind...
27 €
22.5 € / 100 ml
För torra slemhinnor System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
För torra slemhinnor System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Newcomer
System JO
System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Fast-absorbing, pH-balanced hydration that feels light—never greasy or sticky. Hyaluronic acid, squalane, vitamin E, and prebiotics help soothe dryness and keep you comfy all day.
22.5 €
37.5 € / 100 ml
För torra slemhinnor Pjur - Organic Care
För torra slemhinnor Pjur - Organic Care
Newcomer
Pjur
Pjur - Organic Care
Medical-device certified, fragrance-free comfort with a 97% natural vegan formula. Daily hydration and barrier support that leaves intimate skin calm and cared for.
19.5 €
39 € / 100 ml
För torra slemhinnor CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
För torra slemhinnor CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Comes Back Soon
California Exotic Novelties
CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
With this lubricant applicator you can easily insert and apply lubricant inside the vagina and anus.
7.5 €
För torra slemhinnor System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
För torra slemhinnor System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Comes Back Soon
System JO
System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Creamy-white hybrid formula for realistic play and silky glide
20.5 €
SALE
Prev. Price:
21.5 €
(-5%)
8.5 € / 100 ml
Product has been placed into your shopping cart!
Based on your shopping cart
Fits perfectly together
Based on your shopping cart
Recommended for you
Hot right now
Other customers just bought these